gallery/logo new

 

 

Helping you turn your Dream into a Goal and your Goal into a Reality

gallery/photo profile

 

Dream Goal Reality Coaching to gabinet rozwoju osobistego założony w 2012 roku przez Patrycję Tymecką-Thoulé, dyplomowanego i doświadczonego coacha i terapeutę.

 

Siedziba firmy mieści się w Londynie i oferuje life coaching przez telefon i internet w całej Europie oraz indywidualne sesje w Uxbridge.

 

Dlaczego DREAM-GOAL-REALITY, czyli MARZENIE-CEL-RZECZYWISTOSC?

Bo jako trener rozwoju osobistego pomagam ludziom zamienić ich marzenia na konkretny cel, a następnie ten właśnie cel zrealizować.

 

W pracy z klientami indywidualnymi specjalizuję się w następujących dziedzinach:

 

- wzmacnianie poczucia własnej wartości

 

- poszukiwanie celu życiowego i motywacji do jego realizacji

 

- odnalezienie się w nowej sytuacji osobistej lub zawodowej (wyjazd za granice, narodziny dziecka, rozwód, zmiana pracy, itp.)

 

- life coaching dla młodzieży (jak znaleźć swoje miejsce w grupie, jak dobrze się poczuć we własnej skórze, jak zdecydować o własnej przyszłości).

 

Proponuję również warsztaty rozwoju osobistego, w kameralnych grupach. Przykładowe tematy to „Naucz się asertywności”, „Rozmawiać z nastolatkiem”, czy „Jak pozbyć się strachu przed publicznymi wystąpieniami”.

 

Zdobyłam dyplom zawodowego coacha dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw w Centre Européen de Formation au Coaching Professionnel w Paryzu. Następnie ukończyłam wiele specjalistycznych kursów, m. in. coaching dla młodzieży, coaching rozwoju zawodowego, mindfulness.

 

W pracy trenera, oprócz ustawicznego zadawania pytan i aktywnego słuchania, stosuje różne narzędzia, tj. Programowanie neurolingwistyczne (NLP), Analiza transakcyjna (AT), Neuro-Semantyka.

 

Moje wartości to szacunek, otwartość i dyspozycyjność. Każdy spotka się u mnie ze zrozumieniem i brakiem jakiegokolwiek osądu. Szczęście na twarzy i w glosie mojego klienta po ostatniej wspólnej sesji jest dla mnie najcenniejszą nagrodą.

 

Pierwsza sesja coachingowa przez Skype lub przez telefon jest bezpłatna. Zapraszam więc do skontaktowania się ze mną przez e-mail: coaching@dream-goal-reality.com

 

Pracuję w języku angielskim, polskim i francuskim.

 

Oczywiście należy pamiętać, ze coach NIE UDZIELA PORAD, tylko pomaga klientowi znaleźć własne rozwiązania problemów i odpowiedzi na nurtujące go pytania.

 

 

 

Dream Goal Reality COACHING -  life coaching po polsku

 

LIFE COACH W UXBRIDGE

LIFE COACHING PO POLSKU W UXBRIDGE